Strona głównaZABAWKIClementoni Nauka Pisania tablice 20 zadań

Clementoni Nauka Pisania tablice 20 zadań

33,79 zł

Producent: Clementoni
EAN: 8005125605903
Wysyłka: 48 godzin
Produkt dostępny (5 szt.)
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Nauka Pisania  z serii Uczę się Bawiąc zaprojektowane zostało przez cenionego producenta zabawek dla dzieci firmę Clementoni. Zabawka przeznaczona od 4 roku życia. Ma za zadanie przygotowanie dziecka do nauki pisania, rozwijając: koordynację wzrokowo-manualną oraz precyzję. Różne stopnie trudności pozwalają dziecku wybrać samodzielnie poziom. Maluch ma możliwość doskonalić się i osiągnąć precyzję. Tablica jest zmywalna, dzięki czemu dziecko może wielokrotnie ćwiczyć. 

Charakterystyka: 

  • - Zestaw zawiera 26 kart z alfabetem.
  • - Proponuje ponad 20 zadań podzielonych na 3 stopnie trudności,tak aby stopniowo ćwiczyć odtwarzanie linii,liter a na końcu całych słów.
  • - Wszystkie 4 tablice są zmywalne, aby dziecko mogło powtarzać ćwiczenie wielokrotnie.


Zabawka edukacyjna uczy:

  • - odwzorowania linii: dziecko kopiuje,a następnie samo rysuje linie zaproponowane w zadaniach poprzedzających właściwą naukę pisania liter (2 zadania)
  • - odtwarzanie liter: dziecko odtwarza cały alfabet drukowanymi literami oraz kursywą,zarówno małymi jak i duzymi literami (16 zadań)
  • - pisanie słów: dziecko pisze słowa zarówno kursywą jak i drukowanymi literami(2 zadania)


Clementoni jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Została założona przez Mario Clementoniego w 1963r. i szybko stała się synonimem kreatywności, pasji oraz dbałości o jakość.Clementoni powstało, aby pomóc dzieciom uczyć się poprzez wspieranie ich rozwoju za pomocą języka, który znają najlepiej i co przychodzi do nich w sposób naturalny - za pomocą zabawy."Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić,szczególnie gdy stajemy się dorośli mawiał zalożyciel firmy Mario Clementoni.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
...jest pusty

Producent
Powiadomienia

Clementoni Nauka Pisania tablice 20 zadań